ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Kurumsal

Hazır Beton sektöründe faaliyet gösteren Ece Beton firması, müşteri memnuniyeti ve beton kalitesinden ödün vermeden hizmet sektöründe yer almayı bir ödev gibi görmektedir. Bu nedenle hazır beton pazarında hızla büyüyen Ece Beton markası Çevre, Kalite ve Laboratuvar politikalarına önem vermekte ve gelişen teknoloji ile entegre çalışarak bağlı bulunduğu lokasyonda kalite denilince akla gelen ilk isimlerden olmaya çalışmaktadır.
Söz verilen hizmetin, anlaşılan zaman ve kalitede verilmesi, müşteri memnuniyeti açısından önemli olduğu kadar bizim içinde önem arz etmektedir. İş ortaklarımız ve ham madde tedarikçilerimiz ile karşılıklı faydaya dayalı olarak çalışmalarımıza devam etmemiz kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizin beton konusunda bilinçlendirilmesi, güvenlerinin kazanılması ve aynı zamanda yasal mevzuata da uyarak müşteri portföyümüzün genişletilmesi kalitemizin etkenleri arasında yer aldığını düşünmekteyiz.
Ece Beton firması çalışanları, en üst kademeden, en alt kademeye kadar işbirliği içerisinde ve ekip ruhuyla çalışmakta ve motivasyonu da müşterilerine yansıtmaktadır.
Kaliteli hizmet için gerekli tüm yatırımları özveri ile yapan Ece Beton markası, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmekte, aynı zamanda sektördeki payını da büyültmeyi hedeflemektedir.